Asistent/Asistentka správy OC Forum Liberec

Pozice :

Umístění:

OC Forum Liberec

Soukenné náměstí 2a/669, 460 80 Liberec

Náplň práce:

·         Správa kanceláře vedení nákupního centra Forum Liberec

·         Příprava zpráv, analýz a prezentací v češtině a angličtině

·         Podpora ředitele centra při řízení projektů v rámci nákupního centra

·         Koordinace a zajištění informací mezi ředitelem centra, nájemci, institucemi, klienty a centrálním sídlem společnosti

·         Spolupráce s poskytovateli služeb nákupního centra a technickým oddělením centra

·         Zajištění kancelářských potřeb a občerstvení pro kancelář

·         Příprava a zadávaní objednávek a krátkodobých nájemních smluv

·         Aktivní hledání nájemců pro krátkodobé pronájmy a správa krátkodobých pronájmů, sledování a urgence úhrad

·         Evidence smluv s dodavateli a nájemci, jejich archivace

·         Správa příchozí a odchozí korespondence, zajištění správného oběhu dokumentů

·         Popisování a evidování faktur, kontrola jejich přesnosti

·         Evidence pokladny, odpovědnost za peněžní tok

Požadavky:

• Dobrá znalost angličtiny

• Předchozí zkušenosti ve stejné nebo podobné pozici výhodou

• Praktická znalost balíku MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

• Vysoká osobní kultura

• Vynikající organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně

• Profesionální přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme:

• Příjemnou pracovní atmosféru

• Balíček zaměstnaneckých výhod

• Možnost pracovat na plný úvazek nebo částečný úvazek

• Smlouva na dobu určitou na 3 roky

Společnost:

Skupina NEPI Rockcastle je přední investiční a developerská skupina ve střední a východní Evropě.

Skupina disponuje jedinečným portfoliem nemovitostí s dominantní pozicí v Rumunsku, Polsku a Slovensku a silnou přítomností v Chorvatsku, Bulharsku, Maďarsku, České republice, Srbsku a Litvě.

Akcie NEPI Rockcastle jsou uvedeny na JSE (Johannesburská burza), Euronext Amsterdam a A2X a její dluhopisy jsou uvedeny na Irish Stock Exchange a Bukurešťské burze.

Sídlo společnosti v polském Varšavě spravuje západní portfolio, které zahrnuje nemovitosti nacházející se v Polsku, Maďarsku, Litvě, Slovensku a České republice.